Przedsiębiorstwo budowlane Meliorant Tadeusz Zając i spółka, spółka komandytowa to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma działająca na rynku nieprzerwanie od 1992 roku.

Specjalizujemy się w budowie zewnętrznych sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych, gazowych, drenarskich, zbiorników retencyjnych oraz pracach melioracyjnych.

Bierzemy czynny udział w realizacji największych inwestycji infrastrukturalnych w Polsce na przykład Dworzec Nowa Łódź fabryczna, II linia Metra w Warszawie, Autostrada A2 czy trasa S8.

Innowacyjne technologie oraz dobrany zespół specjalistów pozwala nam również na realizację projektów z zakresu Inżynierii Środowiska takich jak budowa i modernizacja oczyszczalni ścieków oraz stacji uzdatniania wody.

Dzięki szerokiej flocie nowoczesnego sprzętu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcia budowlane dla inwestorów prywatnych i publicznych w całej Polsce.

Naszym kontrahentom oferujemy efektywne i rzetelne wykonywanie usług na najwyższym poziomie wraz z fachowym doradztwem technicznym.

Długoletnie doświadczenie, profesjonalne podejście oraz zaangażowanie czynią z naszej firmy solidnego oraz godnego zaufania partnera w biznesie.

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa oraz stabilna pozycja w kraju pozwoliły nam otworzyć się na nowe rynki takie jak Afryka, gdzie jesteśmy zaangażowani w projektowanie przyszłych inwestycji infrastrukturalnych.

 

 

MELIORANT 

 

 

Tadeusz Zając i Spółka sp.k.

 

 

BUDOWNICTWO INŻYNIERYJNE

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand

x